Aşagıdakilerden Hangisi Sizi ifade ediyor ?

Aşagıdakilerden Hangisi Sizi ifade ediyor ?

KOÇ BURCU
♈ Aceleci, cesur, girişimci, maceracı, egosu yüksek, samimi. Ani karar vererek, detayı düşünmeden hareket edebilir. İhtiraslı, zevklerine düşkün.
BOĞA BURCU
♉ Pratik, üretken, güvenilir, para ve güzelliğe önem veren, dayanıklı, inatçı. Metodik, yapıcı, kararlı, kıskanç.


İKİZLER BURCU
♊ Uyumlu, konuşkan, esprili, huzurlu zamanlarında bile kendine stress yaratan, ruh hali değişen, Gözlem ve Taklitde yetenekli, zeki, kolay öğrenen ve Maceracı.


YENGEÇ BURCU
♋ Ailesine ve evine düşkün, Hassas, alıngan, hayalperest, koleksiyoncu, suskun. Sezgiseleri ve hafızası güçlü. Romantik, koruyucu, anaç, kolay incinen.


ASLAN BURCU
♌ Kendini kanıtlayıcı, baskın çıkan, otoriter ve zorlayıcı, gururlu, sıcak, ilgili, havalı. Geniş açıdan gören, Belirleyici rol oynayan, Samimi.


BAŞAK BURCU
♍ Eleştirici, pratik, hijyen temizlike önem veren, titiz, ayrıntıcı, çalışkan, duygularını gizleyen. Zeki, gözlemci, detaycı, metodik, mantıklı. Mütevazı, uyumlu, seçici.


TERAZİ BURCU
♎ Sosyal, Huzura, maddi güzelliğe önem veren, Karar ve işlerinde toplulukla hareket eden, Estetik yargısı güçlü, Zeki, dengeli, İyimser. Romantik ve idealist.beğenmeyen..


AKREP BURCU
♏ Düşünce ve duyguları derin, amaçlarını dışa vurmayan, sessiz, kurgulayıcı, şüpheci ve kindar. Gözlem ve analizci, mantıklı. İhtiraslı, kıskanç, güçlü duyguları olan.


YAY BURCU
♐ İyimser, samimi, neşeli, fırsatları değerlendirebilen, sporcu, maceracı. Açık görüşlü, felsefi yargısı güçlü, konuşkan. Samimi, geleneksel, kuralcı.


OĞLAK BURCU
♑ Sabırlı, dayanıklı, sorumlu, ciddi, disiplinli, saygın, tedbirli, karamsar egosu yüksek. Metodik, planlı, hesaplı. Sadık.


KOVA BURCU
♒ İnsancıl düşünen, bağımsız, alışılmamışa ilgi duyan, yenilikçi, bilimsel, sanatçı, isyankar.Zeki, Reformcu, sentezci, Bağımsız, ihtirassız..


BALIK BURCU
♓ Hassas, sevecen, uyumlu, merhametli, sanatçı, Hayal gücü kuvvetli. Duygusal hatta Çok duygusal. Fedakar.

 

Aşagıdakilerden Hangisi Sizi ifade ediyor ?


Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email
Print
sohbet