inanılmaz bir olay mobil cihazlardan chate girme işi gercekten.Hayallerin gercek olması gibi bir şey.kimin aklına gelirdik masa üstü bilgisayarlardan başlayarak laptop sonrasında tablet ve şimdi cep telefondan mobil sohbete baglanma.
Eskiden hayal gibi degil miydi gercekten.bakıyoruz ki artık mobil chat yapılabiliyor.

Mobil Sohbet

 

Nedir bu mobil sohbet olayı.mobil dedigimiz olay tasınabilir aygıtları kapsıyor.cep telefonlarından bazı cep telefonları elbette  android işletim sistemli olan özellikle. bu telefonlarla internete baglanıyor internette  bile özgürce sörf yapıyoruz.gelişen teknoloji ile  birlikte artık bazı özel yazılımlar ile cep telefonlardan  chata  baglanabiliyor arkadas ortamlarımıza ulaşabiliyoruz. free licance şeklinde dagıtılan özel  programların yardımı ile takıldıgımız chat web sitelerine giriyoruz.

Artık sohbet siteleri de  bu rüzgarlara uyum saglayarak mobil sohbet odalarına girişleri olusturup  mobil sohbet kullancılarına hizmet vermeye başladılar.Sizlerde  teklan sohbet odalarında özgürce sohbet edebilirsiniz artık.sizleride  bekliyoruz.Hadi buyrun içeriye..

Şimdi Sohbet zamanı..

 

Share and Enjoy

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS

Tarih: Temmuz 16, 2014
Yazar: DoRuK
Kategori: Ankara, Antalya, bursa, Erzurum, Her Şeye Dair, İstanbul, İzmir, Mersin, Sohbet Odaları, Tokat
Etiketler: ,

“Mobil Sohbet” için: 6 Yorum Var 1. google aramalarında ilk sayfalarda olan http://www.teklan.org sohbet chat odalarında sizlerde çet yapmak için hemen sohbet odaları girişini kullanınız. sohbet kanallarımızda dulbayanlar kanalında dul erkeklerinv de katılımı ile yeni arkadaşlıklar başlıyor. +30 yaş üzeri sohbet kanallarımızda sizlerde çeth yapmak için hemen kızlarla sohbete başlayın. en iyi sohbetlerin adresi http://www.teklan.org chat sohbet sitesine siz degerli ziyaretçilerimiz de bekliyoruz. 2. merhaba,
  cep telefonlarınızdan mobil uygulama kullanmadna hemen chat sohbete baglanıp sohbet sitelerinde chatyapmak için sizlerde hemen sitemize giriş yapın. en iyi sohbetlerin adreisnde bizlerle sohbet için şimdi sohbeti tıkla.. 3. Sizlerde seviyeli sohbet odalarımızda kaliteli sohbetler için hemen chat kanallarımıza üctersiz girerek bedaba sohbetin tadını cıkarmaya ne dersiniz. hadi chat odalarımıza şimd ibekliyoruz. kaliteli sohpetlerin adresi teklan.org a sizeride bekliyoruz. 4. mobil sohbet sistemimizde chat yapmak için sizlerde sohbet girişimizi kullanınız. 5. Mobil uygulamanızla sizlerde chat sohbet kanallarımızda samimi ve aşk dolu sohbetler için şimdi anroid sohbet programıyla chatleşmeye başlayabilirsiniz.
  hadi şimdi mobil sohbet ederek güzel zaman geçirin. 6. Mobil sohbet kanallarımız ile siz degerli sohbet odaları kullancılarımıza seviyeli ve kaliteli hizmet veriyoruz.Mobil cihazlarınızla sohbet ağımızdaki chat odalarına giriş yapıp üyeliksiz chate başlayabilirsiniz.

Sizde Yorum Yapın