Türkiye Omegla TR sohbet chat

Rusya’nın en yaygın olarak kullanılan chatroulette bay ve bayan arkadaşlık sitesine alternatif Multi chatrandom gibi hizmet veren omegle sitesi hakkında bugün sizlere nasıl yeni kişilerle kameralı ve görüntülü sohbet edeceğiniz hakkınızda biraz bilgiler suncam.

Türkiye Omegla TR sohbet chat

Omegle nedir?

Omegle Rusya’nin milyonlarca kullanıcısı olan chatroulette sitesi gibi hizmet veren üyeliksiz ve ücretsiz hem sözlü kameralı görüntülü hem de aynı anta text yazılı hizmet veren bir bay ve bayan arkadaş bulma sitesidir.

Peki neden omegla olarak yazılmaktadır. Aslında omegla kelimesi biz kullanıcılara kolay geldiği için bu şekil de Google arama motoruna omegle yazmak yerine kullanıcıların havızalarında ve kolay bir şekil de omegla kaldığı için omegla yazmaktadırlar.

Omegle genel resmi site ve doğru yazılışı ise omegle.com sitesidir. Bu site genellikle yabancıların daha çok giriş yaptığı ve Google translate dil seceneği sayesin de sizler de girdiğiniz her ülke dilini kolay bir şekilde secebiliyor ve bu sitede faydalanabiliyorsunuz.

omegla-trOmegle sitesine girmek için öncelikle Google arama motoruna omegla tr, omegle, omegla Chat, omegla sohbet, omegle türkçe yazarak doğru olan site oemgle.com sitesine giriş yapmayı deneyin.

Omegle sitesine giriş yaptığınızda hemen karşınıza +18 yaşından küçük iseniz, bu siteye girmenizin iyi olmuyacağını sakıncalı olduğunu gösteren bir uyarı ile karşılarsınız. Genellikle yetişkinlere özel şekil de hizmet veren bu site de neden 18 yaşından kişilerin girmesi sakıncalı ve iyi karşılanmadığı hakkında da biraz ön Bilgi vereyim.

Bu site genellikle Bay ve Bayanlar’ın karşılıklı bir şekil de Webcam kameralı ve görüntülü sohbet esnasında uygunsuz çeşitli görüntüler açtıkları için karşınıza bu şekil de görüntü çıkacağından dolayı omegle.com site yetkilileri baştan olarak gizlilik ve yasal uyarı böyle sorumluluk Kabul etmeyeceklerini bildiriyorlar.

Burada giriş yapmak, yada yapmamak tamamen sizin kendi isteğinize bırakmışlar. Tabiki insanlar ne yapmak ve aradığı özelliği arayışı bulduğu ve omegle sitesini merak ettikleri için genelikle muhakkak bir kere de olsa bu siteye giriş yapmaktadırlar.

Türkiye Omegla TR sohbet chat

Omegle.com sitesine giriş yaptığınızda karşınıza 2 türlü sohbet secneği çıkmaktadır. Bunlardan birincisi omegle text yazıli Chat seceneğidir. Diğeri ise omegle Video (omegle videos) kameralı ve görüntülü sohbet seceneğidir. Burada isterseniz yazılı isterseniz kameralı ve videolu görüntülü seceneğini secip start a Chat butonuna başlamaktır. Sizler de diğer kullanıcılarla görüntülü ve sesli konuşmak yapmak isterseniz.

omegla-türkiyeÖncelikle sizlere tavsiyemiz Google Chrome ve Mozilla Firefox eklentilerini kullanmanızdır. Daha iyi bir görüntü ve çözünürlük için bu eklentileri kurmanızda fayda var. Daha sonra sesli konuşmak ve görüşmek için 1 adet web camınızın olması şart, bunun yanında 1 adet mikrofonunuzun olması gereklidir. Daha sonra omegle bay ve bayan yabancılarla sizler de kolay bir şekil de görüşme yapabilirsiniz. Omegle sitesin de diğer yabancı kızlarla sizler de yeni görüntüler görmek için next diyerek diğer alternatif görüntüleri görebilirsiniz.

Türkiye Omegla TR sohbet chat

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email
Print
sohbet