Kaliteli Sohbet Odalarının Adresi

Kaliteli sohbet odaları ile sizlerde nezih ve güvenilir bir ortamda kendinizi özel hissetmek istemez misiniz? Yüzlerce insanın bir araya gelerek chat yaptığı, arkadaşlıklar kurduğu sohbet sitesinde sizlerde hemen takma nick alıp ülkemizin çeşitli şehirlerindeki insanlar sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Sohbete Giriş

Mirc programımızı denemek istermisiniz ? indirmek için Tıklayın.

Mobil uygulamamızı denemek ister misiniz ?


admin Mayıs 3 2021  Etiket: , , , , , , , , , , , , , , , Yorum Yok

Mirc iRC Sohbet Chat Muhabbet

Mirc iRC Sohbet Chat Muhabbet

       Mirc İrc Sohbet Chat Muhabbet

İnternet insanların yalnızlığını gidermeye ve çeşitli sohbet siteleri üzerinden farklı kişiler ile sohbetler yapabilmelerini sağlamaktadır. mirc sohbet hizmetleri sunmuş olduğumuzu Teklan.Org sitemiz üzerinden en kaliteli sanal sohbet hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden üyelik oluşturmadan, direk erişim ile yararlanabilirsiniz. Sanal sohbetlerin yapılabilmesi için eksiksiz hizmet veriyor ve farklı sohbet odası seçenekleri sunuyoruz. Sitemizin altyapısını güçlü tutuyor ve tecrübeli ekiplerimiz ile en etkin sohbet hizmetlerini vermeye çalışıyoruz.

  Mirc

Sanal sohbet sitemiz Teklan.Org üzerinde Mirc programımıza yer veriyoruz. İsteyen kullanıcılar “Mirc indir” bölümünden veya ana sayfa alt tarafından bulunan mirc başlığı bölümünden seçip uygulama indirebiliyorlar.

Bilgisayar ve mobil cihazlara mirc indirildiğinde, sohbet sitemize hızlı erişim yapabiliyor ve sohbetlere hemen başlayabiliyorsunuz. Mirc programında, kullanıcı adını sabitleyebiliyor ve her defasında yeniden yazmıyor, yalnızca şifrenizi yazarak, yanı rumuz ile sohbetlerinize devam edebiliyorsunuz. Sanal sohbet ettiğiniz kişiler ile bağlantınızı koparmamak için aynı rumuz bilgisini kullanmanız önemlidir.

Sohbet Odaları
Sanal sohbet sitesi olarak, gerçek dostlukların oluşturulmasına aracılık etmek istiyoruz. Bunu farklı sohbet odalarımız üzerinden sağlıyoruz. Sohbet odalarının farklı olması, daha çok kişinin farklı konularda sohbetler edebilmesine yardımcı olmaktadır. Teklan.Org sitemizin sohbet odaları arasında şu isimleri görebiliyorsunuz.

Sohbet,
Yarışma,
Kelime,
Moos,
Oxm,
Oyun
Bu sohbet oda isimleri tarafımızdan oluşturulmuştur. Her kullanıcı sohbet odaları bölümünün alt tarafında bulunan (+) işaretini seçerek kendisi yeni bir sohbet odası oluşturabilir. Bu sohbet odasına farklı kullanıcıları davet ederek özel sohbetler yapabilirler.

Sohbete Başlamak
Sitemize erişim yaptığınızda bir rumuz belirleyerek sohbete giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınızda. Sohbet ana sayfasında çoğu kişinin ortak sohbet ettiğini görebilirsiniz. Bu alanda açıktan sohbet edebilirsiniz.

İsteyenler, ekranın sağ tarafında bulunan sohbet odalarından birisini seçerek bu alanda özel birebir sohbet edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan bütün kullanıcıların listesini görebiliyor ve belirlediğiniz sohbet odasında bu istediğiniz kişileri seçerek sohbete davet edebiliyorsunuz. Sohbet sayfasında verdiğimiz diğer bir hizmet ise radyo dinleme hizmetidir. Bilgisayarınızın sesini açtığınızda radyo yayınımızı dinleyebileceksiniz. Radyo dinlemek istemeyenler, radyoyu kapatabiliyor.

Özel Hizmetler
İnternet üzerinden verdiğimiz hizmetlerimizde güven ve kaliteye önem veriyoruz. Kendisine makul bir rumuz belirleyerek giriş yapanlar, isterlerse sitemize üyelik oluşturabiliyorlar. Sunduğumuz özel hizmetler şunlardır.

Kayıt ol (->]),
Yeni bir kanala katıl (+),
Özel mesajları kapat (kilit resmi),
Bilgi mesajlarını aç/kapa (i),
Bu prosedürleri sohbet sayfasının, sohbet odaları listesi altında bulunan simgeleri seçerek yapabiliyorsunuz. Özel mesajları kapattığınızda, sohbet odalarında birebir sohbet yapamıyor ve kimse size özel mesaj gönderemiyor.

Gizlilik
Sitemiz ana sayfası üzerinden ya da mirc programımız üzerinden yapacağınız bütün sanal sohbetlerde gizliliğe önem veriyoruz. Sohbetler için oluşturduğunuz kullanıcı hesap bilgileri ve yapılan görüşme içerikleri gizli tutulmaktadır.

Kullanıcı kayıtları için ayrıntılı şahsi bilgiler istemiyor, yalnızca e-posta adresi üzerinden kayıtların oluşturulmasını sağlıyoruz. Sohbet odalarında yapılan görüşmeler kaydedilmemekte ve yapılan görüşmelerin gizli kalmasına önem verilmektedir. Tüm kullanıcılar, en güvenilir biçimde sanal sohbetlerini Teklan.Org sitemiz üzerinden yapabilirler.

Sohbet Kuralları
Sanal sohbet sektörü çabucak gelişmekte ve hizmet veren site sayısı çoğalmaktadır. Sektörde güvenilir bir site olarak hizmet vermekteyiz ve kullanıcıların sohbet kurallarına uymalarını sağlıyoruz. Belirlediğimiz, kurallar, yapılan sohbetlerde kalitenin artırılmasını sağlamaktadır. Irkçılık, hakaret, küfür, dolandırıcılık gibi bütün söylem ve eylemler yasaktır. Sohbetlerde, telefon numarası, kredi kartı numarası gibi suiistimal edilebilecek bilgilerin paylaşılması yasaktır ve sitemiz tarafından engellenmektedir. Güven ve gizliliğe her zaman önem veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medya

Teklan